«
  1. Anasayfa
  2. Kadın Haberleri
  3. Fark Yaratan Kadınlar Ödülleri 11. Kez Sahiplerini Buldu

Fark Yaratan Kadınlar Ödülleri 11. Kez Sahiplerini Buldu

Fark Yaratan Kadınlar Ödülleri: Türkiye'nin en başarılı kadınları ödüllendirildi.

Fark Yaratan Kadınlar Ödülleri 11. Kez Sahiplerini Buldu

Her yıl düzenlenen MediaCat’in “Fark Yaratan Kadınlar” seremonisi bu yıl 11. kez gerçekleşti. Bu özel etkinlikte, sekiz farklı kategoride öne çıkan isimlere ödüller verilirken, ayrıca “Cumhuriyet Kadınları Özel Ödülü” de 100. yıl kutlamaları kapsamında sahiplerini buldu. Bu özel ödülü kazanan isim ise Türkiye Kadın Milli Voleybol Takımı oldu.

MediaCat’in 2013 yılından bu yana düzenlediği “Fark Yaratan Kadınlar” etkinliği, farklı disiplinlerde yeni vizyon ve bakış açıları sunan, topluma ilham veren, irade ve liderlik sergileyen kadınları onurlandırıyor.

Bu yılın ödül kategorileri şunlardı: Bilim, Kamu, Marka/Pazarlama, Medya, Reklam, Sosyal Sorumluluk, Spor ve Yaratıcılık. Ödül töreni, Brand Week Istanbul’un ilk gününde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

100. yıl kutlamaları vesilesiyle eklenen “Cumhuriyet Kadınları Özel Ödülü,” “Cumhuriyet kadını” imgesinin en canlı, dinamik ve başarılı temsilcilerinden oluşan Türkiye Kadın Milli Voleybol Takımı’na sunuldu.

Diğer ödül kategorilerinde ise şu isimler ödüle layık görüldü:

– Bilim: Dr. Dilek Gürsoy (Kalp Cerrahı ve Yapay Kalp Uzmanı)
– Kamu: Sinem Dedetaş (Şehir Hatları Genel Müdürü)
– Marka/Pazarlama: Aysel Aydın (Hayat Strateji ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı), Cristina Polini (Penti CMO’su), Dr. Pınar Nokay Karabulut (Bunge Pazarlama, Ticari Pazarlama ve E-ticaret Lideri)
– Medya: Pelin Diştaş (Netflix Türkiye Orijinal İçerik Direktörü)
– Reklam: Birçim Öztaşkın (Publicis Communications Türkiye CEO, Publicis Groupe Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi)
– Sosyal Sorumluluk: Ebru Baybara Demir (Sosyal Gastronomi Şefi, Sosyal Girişimci), Prof. Dr. Itır Erhart (İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi, Açık Açık ve Adım Adım Kurucusu)
– Spor: Şahika Ercümen (Serbest Dalışçı)
– Yaratıcılık: Beril Ateş (Sanatçı), Görkem Yeğin Mert (Meta Creative Shop Kreatif Stratejist)

Brand Week Istanbul, “Yeniden düşün. Yeniden yarat. Yeniden inşa et.” temasıyla 6-10 Kasım tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor. Bu etkinlik, yaratıcı iş dünyası liderlerini ve trend belirleyicilerini bir araya getirerek yılın en ilham verici haftasını oluşturuyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *