«
  1. Anasayfa
  2. Kadın Haberleri
  3. Sevgiliyi Elde Tutma Taktikleri

Sevgiliyi Elde Tutma Taktikleri

Sevgiliyi Elde Tutma Taktikleri

Sonunda o çok sevdiğiniz insan ile bir ilişkiye başladınız. Ancak onu nasıl elinizde tutacaksınız? Sevdiğiniz insanın sizin ile ilgilenmesi ve onun dikkatini çekmeye çalışmak farklı şeylerdir. Sürekli yapacağınız yenilikler ile onu şaşırtmak ve yanınızda olmasını sağlamak için bazı stratejilere ihtiyacınız olabilir. Sevgiliyi Elde Tutma Taktikleri nelerdir? Peki bu stratejiler nelerdir? Bu stratejilerden bahsettiğimiz “Sevgilinizi nasıl elinizde tutarsınız” başlıklı makalemizi sizler için hazırladık.

Sevgiliyi Elde Tutma Taktikleri

İlişkiniz Haricinizde Bir Sosyal Yaşamınız Olmalı

Sevgilinizi elinizde nasıl tutarsınız? Sorusuna cevap olarak öncelikle, arkadaşlarınızla veya çevrelerinizle asla bağlarınızı kesmeyin. Aşk hayatınızın yanı sıra sosyal çevreniz de çok önemlidir. İlk olarak, sizi motive eder. Bu durum, çok derinden sevdiğiniz insanın üzerine gereğinden fazla düşmenizin de önüne geçecektir. Arkadaşlık, iyi bir sosyal ortam, birine bağlanmadan eğlenebilmek hayattaki en güzel şeydir, bir ilişki için sosyal çevrenizi feda etmeyin. Kendinize güvendiğinizi, kendinizi ve hayatınızı sevdiğinizi gördüğünde sevdiğin insan sizden daha çok etkilenecektir.

Sevgilinizin Hobilerine İlgi Gösterin

Sevgilinizin dikkatini çekmek için, onun hoşlandığı ve yapmaktan keyif aldığı şeylere karşı ilgi göstermelisiniz. Kendinizi sevgilinizin sevdiği şeyleri yaparken düşünün. Hangisi en çok hoşunuza gidiyor? Golf oynamak, sörf yapmak, aksiyon filmi izlemek… Kısacası sonunda beraber eğlenebileceğiniz şeyleri yapmaya çalışın.

Onun için Yemek Yapın

Erkek ya da kadın fark etmez. Herkes kendine özel olarak yemek yapılmasından çok hoşlanır. Sevgilinize sürpriz olarak kendi elleriniz ile yemek pişirin. Eğer yemek yapma konusunda kötüyseniz, internetten bakabilir ya da yemek tarifleri kitabı alabilirsiniz. Yemek yapmak için biraz çaba gösterip zaman harcayarak sevgilinizin en çok sevdiği yemeği hazırlarsanız, bu onun çok hoşuna gidecektir.

Sevgilinizi Her Zaman Destekleyin

Sadece yemek hazırlamak ve onun için alışveriş yapmaktan bahsetmiyoruz. Sevgilinizin ihtiyacı olduğunda yanında olmalısınız, bir problemi olduğunda dinlemelisiniz. Ona her zaman açık ve hazır olduğunuzu hissettirin. Onunla bu konular hakkında konuşmak aranızdaki bağı güçlendirecektir.

Rutinden Kaçının

Siz rutinlerinizden çok keyif alıyor olabilirsiniz. Ancak sevgilinizin bu durumdan sıkılabilir. Eğer sevgiliniz size değişik fikirler ile geliyorsa onu reddetmemelisiniz. Birlikte farklı şeyler yapmayı denemelisiniz.

Sevgilinizi Özgür Bırakın

Sevgilinizin her zaman yanınızda olmasını isteyebilirsiniz. Ama aynı zamanda arkadaşlarıyla da takılmaya ihtiyacı var. Arkadaşlarına karşı katı bir tavır alır ve vakit geçirmelerine izin vermezseniz ilişkiniz bozulmaya başlayacaktır. Bu durumu onun sizi özlemesi için bir fırsat olarak düşün. Sizden ne kadar uzun süre ayrı kalırsa sizi o kadar çok görmek ister ve yokluğunuzu hissederek sizi daha çok özler.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *