«
  1. Anasayfa
  2. Kadın Haberleri
  3. Avukat Aydın Aydar Hakkındaki Yorumlarım

Avukat Aydın Aydar Hakkındaki Yorumlarım

Avukat Aydın Aydar Hakkındaki Yorumlarım

Evlilik sürecinin hayal edilenin aksine seyrettiği durumlarda, evliliği sonlandırmak için resmi bir adım atma konusundaki çekince ve korku yaşayan bir bireydim. Boşanma süreciyle ilgili endişelerim ve korkularım doruk noktasına ulaştığında, tamamen gözlerimi kapatarak boşanma kararı almaya karar verdim.

İnternetten boşanma avukatı ararken Avukat Aydın Aydar’ı buldum. Yorumlarını okudum, videolarını izledim ve kendisiyle görüşmeye karar verdim. Aydın Bey’in ofisini aradığımda görüşmenin ücretli olduğu, Aydın Bey’in danışmanlık ücreti aldığı tarafıma söylendi. Bu durumdan dolayı başta görüşmekten vazgeçsemde 10 dakika sağlıklı şekilde düşündükten sonra bu ücretin cüzi bir miktar olduğunu ve her arayanla görüşürlerse iş yapamayacaklarını idrak ettim. Ardından ofisi tekrardan arayıp, randevu oluşturdum.

Boşanma Avukatı ile İlk Görüşme

Randevu aldığım saatten 15 dakika önce ofiste olduğumdan ortalama 20 dakika civarı diğer danışan kişinin görüşmesinin bitmesini bekledim. 5 dakika gecikmeyle Aydın Bey ile görüşmeye girdim. Öncelikle Aydın Bey, yorumlarda yazıldığı gibi çok sıcak kanlı ve motivasyonunun para olmadığı konuşmalarından çok net anlaşıldığını söylemeliyim. Çekişmeli boşanmadan ziyade eşime anlaşmalı boşanma önermemin çok daha doğru olacağını bana detaylı şekilde anlattı. Ben şu an artık eski olan eşimle o dönem 1 aydır konuşmadığımdan dolayı bunun mümkün olmadığını söylediğimde kendisi eşimi arayabileceğini ve anlaşma şartlarını söyleyebileceğini söyledi. Eşimin telefonunu ve istediklerimi(!) daha doğrusu istemediklerimi kendisine söyledim, Aydın Bey bunların hepsini not aldıktan sonra beni uğurladı. Aydın Bey’in dava ücretleri diğer avukatlara göre biraz yüksek olsada kesinlikle sonuna kadar hakettiğini söyleyebilirim.

Boşanma Aşamasında 2. ve 3. Gün

Öğlene doğru Aydın Bey tarafından arandım, telefonu açtığımda eski eşimin sunduğum tüm şartları kabul ettiğini, protokolü hazırlayacağını ve davayı açacağını söyledi. Çok mutlu oldum ve her şeyin bu kadar hızlı olmasına çok şaşırmıştım, rüyada gibiydim. 3. gün Aydın Bey’in ofisine gittiğimde eşimin benden önce geldiğini ve protokolü imzaladığını öğrendim, bende ardından protokolü imzaladım ve sonrasında Aydın Bey anlaşmalı boşanma davasını bugün açacağını, duruşma günü belli olduğunda beni ve eşimi arayacağını söyledi.

Boşanma Aşamasında 8. ve 10. Gün

Aydın Bey’den beklediğim telefon nihayet gelmişti, 2 gün sonra anlaşmalı boşanma duruşmamızın olacağını söyledi. 2 gün sonra duruşmaya gittiğimde, mahkeme salonunun önünde Aydın Aydar Bey beni bekliyordu. Duruşmada hem eşim hem ben protokolü kabul ettik, boşanma gerçekleşti. Hakim boşanma kararını verdi. Ben bunun sonunda boşandığımızı zannetsemde Aydın Bey ortalama 15-20 gün daha kesinleşmeyi beklememiz gerektiğini söyledi. 10 gün sonra aradığında artık boşandığımı söyledi.

Aydın Aydar Hakkındaki Yorumum

Boşanma sürecimi detaylıca yazmama sebebim boşanma aşamasında olan ve kafası gerçekten karışık boşanma avukatı arayanların kafasını bir nebze daha rahatlatmaktı. Avukat Aydın Bey, 40 yıla yaklaşan deneyimiyle internette yazılan yorumların daha fazlasını haketmekte. Kendisi aşırı derecede babacan ve söylediği sözlerin hepsinin sürekli arkasında olan bir avukat. Aydın Aydar’ı gönül rahatlığıyla İstanbul’da boşanma avukatı arayan herkese tavsiye ederim.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *