«
  1. Anasayfa
  2. Güzellik
  3. Saçları bir gecede gençleştiren serum

Saçları bir gecede gençleştiren serum

Saçları bir gecede gençleştiren serum

Saçlarınızın günden güne kuruduğunu, inceldiğini hissediyorsanız yeni saç derisi serumu Hair & Scalp Booster, adeta bir mucizeye imza atıyor. Masajla uygulanıp bir gece saçta bekletildiğinde stresli saç derisini tedavi ediyor, daha esnek, güzel saçlar için doğal ortam oluşturuyor.

Her gece yatmadan önce

Saç serumu düzenli uygulandığında stresli saç derisinin ortamı dengeleniyor ve güçleniyor. Serum saç derisini dengelemek için üç boyutta çalışıyor. Yoğun bir şekilde nemlendiriyor, yatıştırıyor ve saç derisinin koruyucu bariyerini güçlendiriyor. Serumu ıslak ya da kuru saça uygulayabiliyorsunuz ve daha ilk anda kokusuyla saçınızdan önce zihniniz rahatlıyor.

Ölmez Otu, biberiye, nane, lavanta, melek otundan oluşan 5 li esansiyel yağ kompleksi, niacinamide, B3, B5, E Vitamini, Arginine ile zenginleştirilerek günden güne daha sağlıklı, esnek ve parlak saçlara sahip olmanız sağlanıyor. Bir masajla birlikte uygulandığında, saçların daha sağlıklı ve daha güçlü büyümesi için saç köklerine besin sağlamaya yardımcı olan mikro dolaşım da uyarılıyor.

Masajla uyarılan mikro dolaşım

Serumu kafa önüne ve enseye damlatıyorsunuz ve parmak uçlarını kullanarak kafa derisinin her yanına dairesel hareketlerle baskı yapıyorsunuz. Etkisini en üst düzeye çıkarmak için gece yatmadan önce uygulamalı ve sabaha kadar durulamamalısınız.

Fiyat: 550 TL

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *