«
  1. Anasayfa
  2. Güzellik
  3. Sirius Glutatyonlu Krem İle Cildinizde Yeni Bir Başlangıç

Sirius Glutatyonlu Krem İle Cildinizde Yeni Bir Başlangıç

Sirius Glutatyonlu Krem İle Cildinizde Yeni Bir Başlangıç

Zamanın ötesinde bir görünüm, ışıltılı bir cilt için VI’AVIOR dönemi başlıyor. Modern dünyanın güçlü kadınları için geliştirilen VI’AVIOR, her cildin ihtiyacını karşılayabilecek ürünleriyle kadınlar için güzellik serüvenini yeni baştan yazıyor. Sirius Glutatyonlu Krem İle Cildinizde Yeni Bir Başlangıç . İlham kaynağı olarak içindeki ışığı dışına yansıtan, tarih boyunca içten gelen doğal güzelliği ile efsaneleşmiş kadınları ve günümüzde dahi ününü sürdüren ikonik isimleri rol model olarak seçen marka kadınlara ayrıcalıklı ve elegan bir dünyanın kapılarını aralıyor.

VI’AVIOR ürün yelpazesinde yer alan ve isimlerini yıldızlardan alan cilt bakım ürünleriyle kadınlara sağlıklı, enerjik, kaliteli ve gerçek bir cilt bakımı deneyimi yaşatan marka, içten gelen güzelliği sihirli dokunuşlarla gün yüzüne çıkarıyor. Titiz ve uzun laboratuvar araştırmaları sonucunda özel olarak hazırlanan ve ilk olarak ürün gamına yüz yıkama jeli, tonik ve peelingden oluşan temizleme ürünleri, glutatyonlu krem, gündüz ve gece serumlarından oluşan antiaging ve antioksidanlar, nemlendirici kremler ve leke karşıtı serumlarla başlayan VI’AVIOR cilt bakımıyla ilgili tüm ürünleri kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

Şimdi Sirius Glutatyonlu Krem ile tanışma zamanı…

Geliştirdiği özel formülleri ile kadınların cildinde mucizevi dokunuşlar yaratan VI’AVIOR’dan çok özel bir ürün. Sadece VI’AVIOR ürün gamında bulunan glutatyonlu krem ile cildiniz parlaklığını yeniden kazanıyor.  Antioksidan özelliği sayesinde, cildinizi toparlar, cildin yaşlanmasını önlerken cilt hücrelerini ve cilt tabakalarını güçlendirir. Sirius Glutatyonlu Krem sayesinde cildiniz şimdi daha pürüzsüz, genç ve canlı görünürken içeriğinde yer alan glutatyon hassas ciltlerde hassasiyet baskılayıcı, lekeli ciltlerde cilt renk tonunu bütünleyici özelliği ile de mükemmel bir formül sunuyor.

Vücudumuza olduğu kadar cildimiz için pek çok faydası bulunan glutatyon cildinizde trans epidermal su kaybını önlerken nem tutma kapasitesini de arttırıyor. Cilt epidermis bariyerini güçlendiren Sirius Krem ayrıca yaşlanmayı da geciktiriyor. VI’AVIOR’un Sirius Glutatyonlu Kremi ile cildiniz artık daha canlı, daha genç ve daha da güçlü…

Cildine yeni bir dokunuş yapmak isteyen tüm kadınlar hepsi birbirinden özel içeriklere sahip VI’AVIOR ürünlerine beymen.com, trendyol.com, hepsiburada.com ve viavior.com sitelerinden ulaşabilirler.   

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *