«
  1. Anasayfa
  2. Kadın Haberleri
  3. Erkekler yatakta neye dayanamaz?

Erkekler yatakta neye dayanamaz?

Erkekler yatakta neye dayanamaz

Erkekler yatakta neye dayanamaz? sorusu bir çok kadının merak ettiği sorular arasında güncelliğini koruyor. Mükemmel birlikteliklerin tamamlayıcısı olan cinsellikte mutluluk, aslında hem kadının hem erkeğin kendilerini ve birbirlerini iyi tanımalarında gizli. Cinsellikte mutluluğu yakalamak için erkeği yatakta baştan çıkaran taktikler! hakkında ufak bilgiler vereceğimiz bu yazımız, yataktaki hazzı doruklara çıkarmanıza yardımcı olabilir.

Erkekler yatakta neye dayanamaz

İşte o özel sırlar… Erkekler yatakta neye dayanamaz?

Bazılarımız yatakta sadece iyidir, bazılarımız ise mükemmeldir. Hatta öylesine mükemmeldir ki, erkek hazzın doruklarına çıkacağını sadece ona dokunduğumuz anda bile hissedebilir. Bu yazıyı okurken utangaçlığınızı bir yana bırakmanızı tavsiye ediyoruz.

Mükemmellik için biraz hazırlık yapsanız iyi olur

Mükemmellik için biraz hazırlık yapmakla işe başlayabilirsiniz. Gece yaşanacak şahane saatler için gün içinde erkeğe, ufak ama seksi sinyaller yollamanız gerekiyor. İşe gitmeden önce dudaklarına ateşli bir öpücük, ya da işteyken akşam yaşanabilecekleri ima eden seksi bir mesaj ya da fotoğraf, erkeğinizi geceye hazırlayacaktır. Tabi ortam hazırlığını da bu maddemizin içerisine dahil etmemiz doğru olacaktır.

Erkekler büyük oranda baştan çıkarılmaya her zaman hazırdır. Hele bir de tatlı sözleri ve flört bakışlarını olaya dahil ederseniz, baştan çıkarma daha etkili sonuçlar verecektir. Ona yeni deneyimler sunacağınızı hissettirmeniz, heyecanını üst seviyeye çıkaracaktır.

Ön sevişmeyi sakın hafife almayın

Ön sevişmeyi mümkün olduğunca uzun tutun. Bilinenin aksine birçok erkek ön sevişmenin uzun tutulmasından hoşlanıyor. Hatta bu heyecanlarını daha artırıyor. Bu arada onu keşfedebilir, sizde onun sizi keşfetmesini sağlayabilirsiniz. Hem bu esnada yakınlaşma daha artacağı için romantizmde işin içine katılacaktır.

Erkekler yatakta egolarının okşanmasından hoşlanır

Aslında bu sadece özel zamanlarda değil, her zaman geçerli. Erkek yapı olarak egosunun okşanmasından çok hoşlanır. Bunu yatağa taşıdığınızda sonuçlar çok daha belirgin oluyor. Özellikle de o en özel son anda onun adını söyleyerek mutluluğa ulaşıyor olduğunuzu görmek, erkek için yatakta baştan çıkarılmak demek oluyor. Bu şekilde size olan arzusu daha fazla artacak ve kendisini daha güçlü hissedecektir.

Yatakta kendinizi kısıtlamayın ve cesur olun

Erkekler yatakta neye dayanamaz? sorusunun diğer bir cevabı da cesur kadınlardır. Cesur kadınlara, özellikle yatakta cesur kadınlara erkekler yatakta dayanamaz. Eğer erkeğe açık olarak onunla birliktelik yaşamak istediğinizi söylüyorsanız bu erkeği adeta eritiyor! Hele ki erotik ve tahrik edici cümleler ile bunu ifade ediyorsanız veya konuşmalarınız arasında hiç beklemediği bir anda bu sözleri söylüyorsanız, işte o zaman erkek hareketlenmeye başlıyor.

Erkeği tahrik etmek için seksi görünmeye ihtiyacınız yok. Eğer istediğinizin net olarak ne olduğunu bilirseniz ve bunu erkeğe direkt olarak ifade ederseniz cesaretiniz erkeğin sizi çekici bulmasına neden oluyor.

Erkek, fantezilerini özgür bırakan kadından hoşlanıyor

Yatakta monoton olmayan ilişki herkesin istekleri arasında yer alır. Erkekler yatakta fantezilerini paylaşabilecekleri kadından daha fazla hoşlanıyor. Hatta kadın, kendi fantezilerini açıkça paylaştığında tutku çok daha fazla oluyor. Tabi fantezi paylaşırken o havayı yakalamak ve bozmamak gerekiyor. Örneğin tam fantezinin ortasında saçma sapan şekilde gülmeye başlarsanız veya hareketlerinizi tuhaflaştırırsanız, bu erkeğin hemen olaydan uzaklaşmasına neden oluyor. Unutmayın, erkeklerin yatakta kolaylıkla havaları! bozulabilir. Hemen bu madde içerisine bir ek yapalım. Birliktelik mekanını sadece yatak ile sınırlandırmamalısınız. Olayın içine biraz heyecan katabilirsiniz. Her yerde ve her an onu istediğinizi bilmek aklını başından alacaktır.

Sabah libido artışı erkek kadar kadında da yaşanıyor

Evet, sadece erkeklerde sabahları libido artışı olmuyor bu kadınlarda da oluyor. Bu libido artışını baskılamayan ve hatta net olarak gösteren kadınlara erkekler “hayır” diyemiyor. Sabah erken saatlerde veya gecenin çok geç saatlerinde olan birliktelikler erkek tarafından oldukça fazla seviliyor. Erkek yorgun olarak uyumuş olsa da onu istekli ve doğru şekilde uyandırırsanız, size hayır demesi çok küçük bir ihtimal olacaktır.

Cinselliğe zaman ayrılmalı, oldu bittiye getirmemeli

Hemen her zaman yukarıda yer alan cümlenin muhatabını erkekler olarak düşünürüz. Aslında bu doğru değil. Erkekler cinselliğe uzun zaman ayırılmasını istiyor. Aşık olan ve seven erkek, yatakta kadını ile vakit geçirmeyi seviyor ve cinsel birlikteliğin kısa sürede hemen olup bitmesini istemiyor. Üstelik, zaman kavramıyla sınırlandırılmadığında performansı ve aldığı zevk artıyor.

Son söz! Erkekler yatakta kadının nasıl olmasını ister?

Konunun özeti; erkekler yatakta kadının kesinlikle istekli ve ateşli olmasını istiyor! Kuralcı olmayan, sevgisini ve ilgisini net olarak gösteren kadınlar, erkekleri baştan çıkarıyor. Herkesin içinde muhakkak utangaçlık veya yeni deneyimlere karşı bir tedirginlik olabilir ama bunu birlikteliğinizi kısıtlayacak şekilde büyütürseniz her şeyi monotonlaştırmaya başlarsınız. Erkeğe aşkınızı ve isteğinizi göstermelisiniz. Bu şekilde o da size aşkını ve isteğini gösterecektir.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *