«
  1. Anasayfa
  2. Güzellik
  3. En kırılgan saçları bile 30 gün için gözle görülür şekilde onaran ikili

En kırılgan saçları bile 30 gün için gözle görülür şekilde onaran ikili

En kırılgan saçları bile 30 gün için gözle görülür şekilde onaran ikili

Forcapil Güçlendirici Şampuan ya da dermatologların tanımlamasıyla “En zengin kaynaklı şampuan”, içeriğindeki keratin ve provitamin B5’in sıkılaştırıcı etkisi nedeniyle en kırılgan saçları bile 30 gün için gözle görülür şekilde onarıyor. Kesin sonuçlar 90 günlük kullanım sonrası alınıyor. Saç dökülmesine karşı etkili olan formül, köklere de derinlemesine canlılık kazandırıyor.

İlk kullanımdan itibaren canlanan, gençleşen, artan saçlar

Forcapil Güçlendirici Şampuan ayrıca, hücre ve dokuların onarım mekanizmasında kilit bir role sahip olan koenzim A’nın önemli bir bileşeni olan Pro-vitamin B5’i (Panthenol) içeriyor. Bu vitamin saçın iyi nemlenmesine katkıda bulunuyor. Saçlar kısa zamanda güçlenerek parlaklığına kavuşuyor..

Hem saç kremi, hem saç maskesi

Bitkisel keratin içeren Forcapil Keratin Maske ise, saçta kısa tutulursa saç kremi, daha uzun bekletilirse saç maskesi olarak kullanılabiliyor.  Bitkisel keratin, Jojoba yağı, B5 &B6 vitaminleri, biotin ve çinko içeren formülü, saç telinin onarılmasına, beslenmesine ve korunmasına, saçın kuvvetlenmesi ve direncinin artmasına, nemlenmesine, dolgunluk kazanmasına yardımcı oluyor.

Yıpranmış saçların onarımı için düzenli kullanım önemli. Kremin, her yıkamada tüm saça şampuan sonrası uygulanması ve 1-2 dakika bekleterek durulanması gerekiyor.

Çok yıpranmış saçlar ise 3 ila 5 dakika arası bekleterek durulayabilir.

Forcapil Güçlendirici Şampuan Fiyatı: 260 TL

Forcapil Keratin Maske Fiyatı: 560 TL

Arkopharma; Doğayı sağlığın hizmetine sunmak

Arkopharma, günlük rahatsızlıkların çoğunun doğal çözümlerle giderilebileceğini biliyor. 1980 yılında Alpes Maritimes’de şifalı bitkilere duyulan tutku sayesinde kurulan laboratuvarları, bitkilerin faydalarını olabildiğince çok insanla paylaşmayı amaçlıyor.

Markanın yolculuğu, 1980’lerin başında, fitoterapi meraklısı Doctor Max Rombi’nin kendisini tamamen tutkusuna; şifalı bitkilere adamaya karar vermesiyle başlıyor.

Çünkü marka başından beri doğanın olağanüstü bir zekaya sahip olduğuna ve bunun modern bilimle birleştirildiğinde daha da geliştirilebileceğine inanıyor. Farmasötik laboratuvarı ve yüzlerce araştırmacı, kuruluşundan bu yana bilimi, yaratıcılığı ve mükemmel güvenliği birleştirerek, bitkilerin zekasını sağlık için doğal çözümlere dönüştürüyor. Şimdi gelinen noktada Arkopharma, fitoterapide 40 yıllık uzmanlık, bitkisel takviyelerde Avrupa liderliği,

iş gücünün yüzde 9’u inovasyona ve Ar-Ge’ye adanmış 7 yan kuruluş ile 50’den fazla ülkede varlık gösteriyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *