«
  1. Anasayfa
  2. Güzellik
  3. Lazer Epilasyon Kaç Seans Yapılır?

Lazer Epilasyon Kaç Seans Yapılır?

Lazer Epilasyon Kaç Seans Yapılır

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için birçok farklı yöntem kullanılmaktadır. İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için ise lazer epilasyondan yararlanabilirsiniz. Uygulanacak olan işlemler ile ilgili bazı detaylar bulunmak ile beraber seans sayısı ise tüy yapısına göre de değişim göstermektedir.

Kıl köklerine yapılacak olan müdahale sonrasında kıl köklerinin zayıflaması ve yok olması sağlanır. Lazer ışınları ile yapılacak olan uygulama da uygulanacak olan ışın değeri için ise uygulamayı gerçekleştirecek kişi deri ve kıl köklerine göre belirleme yapar.

6 illa 8 seans arasında yapılacak olan işlemler ile beraber kıl köklerinin zayıflayarak yok olması sağlanır. Lazer epilasyon herhangi bir yan etkiye sahip olmamak ile beraber gerçekleştiren kişinin uzman ve deneyimli olması da son derece önemlidir.

Ankara lazer epilasyon işlemleri için Rhea Güzellik salonumuzdan yararlanabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmet ile kısa sürede istenmeyenden tüylerden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. Lazer epilasyon seanslarını almak için salona ulaşım sağlayarak randevunuzu oluşturabilir ve lazer epilasyon işlemleri hakkında da detaylı bilgileri de alabilirsiniz.

Hamilelikte Lazer Epilasyon Yaptırılır mı?

Lazer epilasyon işlemleri ile istenmeyen tüylerin tamamen yok edilmesi mümkün olmaktadır. Geçmişte uygulanan yöntemler sorunun kısa dönemli olarak giderilmesini sağlarken yeni nesil lazer epilasyon uygulamaları sayesinde istemeyen tüylerden tamamen kurtulmak mümkün olmaktadır.

Hamilelik dönemi ile ilgili olarak ise lazer herhangi bir tehlike barındırmasa bile uzmanların uyarılarını dikkate almanız da tavsiye edilir. Genel olarak uzmanlar bu konuda bir zararın olmadığına dair açıklama yapmak ile beraber son üç ay için ise uyarı da bulunmaktadırlar.

Hamileliğin son üç ayında özellikle karın bölgesinde lazer epilasyon uygulamasının yapılmasının uygun görülmediği de uzmanlar tarafından bildirilmektedir. Işınların bebeğe ulaşmamasına karşın bebeği ışınlar rahatsız edebilmektedir. Bu sebep ile de hamileliğin son üç ayında lazer epilasyon uygulamasının gerçekleştirilmesi önerilmemektedir.

Lazer Epilasyon Nerede Yaptırılır?

Lazer epilasyon uygulaması son yılların en ideal seçimi olmak ile beraber istenmeyen tüylerin kökten giderilmesinde etkilidir. 6 ile 8 seans aralığında yapılacak olan lazer epilasyon işlemler ile gerçekleştirilmektedir.

Lazer epilasyon işlemlerinin yapılması aşamasında X ışınlarından yararlanılmaktadır. Kıl köklerinin yanı sıra deri özelliklerine göre de uygulanacak olan ışınlar değişmektedir. Kıl köklerinin zayıflamasını sağlayan lazer epilasyon uygulamasında ise yapılacak olan işleme göre farklılık yer almaktadır.

Ankara lazer epilasyon işlemleri kentimizde Rhea güzellik merkezinde sunulmaktadır. Güzellik merkezine ulaşım sağlayarak lazer epilasyon uygulamasından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Konusunda uzman olan Op. Dr. Esra Çabuk Cömert tarafından gerçekleştirilecek olan işlemler sayesinde herhangi bir sorun ile karşılaşmadan seansların tamamlanması da sağlanmaktadır.

Lazer epilasyon işlemleri ile ilgili olarak detaylı bilgileri edinmek ve randevunuzu almak için güzellik merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda birçok farklı konuda da güzellik salonunda destek alabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *