«
  1. Anasayfa
  2. Kadın Haberleri
  3. GKN Kargo Kadın Girişimcilere Yatırım Fırsatı Sunuyor

GKN Kargo Kadın Girişimcilere Yatırım Fırsatı Sunuyor

GKN Kargo Kadın Girişimcilere Yatırım Fırsatı Sunuyor

Ayrıcalıklı hizmet yaklaşımları ile perakende sektöründe faaliyet gösteren firmaların mağazacılık operasyonlarına yönelik kurumsal kargo hizmeti sunan GKN Kargo, sektörde kadın girişimci sayısını artırmak ve istihdamı desteklemek üzere bir kampanya başlattı. GKN Kargo Kadın Girişimcilere Yatırım Fırsatı Sunuyor! Türkiye’deki tüm şehirlerde kendi işini kurmak isteyen girişimci kadınlara karlı bir yatırım fırsatı sunan GKN Kargo, 2023 yılı sonuna kadar franchise bedelinde yüzde 30 indirim fırsatı sunuyor. Şirket, 2023 yılında kadın istihdamını yüzde 10 artırmayı hedefliyor.

Perakende sektöründe kurumsal şirketlerin kargo ve taşımacılık ihtiyacını karşılamak üzere kurulan, markaların mağazalar arası ve depolardan mağazalara ürün gönderimi hizmetlerini hızlı ve kaliteli çözümler sunarak başarı ile yürüten GKN Kargo 4 yıllık sürede yüzde 300 büyüme kaydetti. Bu yıl hizmet verdiği markaların e-ticaret alanında da çözüm ortağı olan şirketin 37 ilde toplam 153 ilçede hizmet veriyor. Her geçen gün büyüyen acente zincirine yenilerini eklemeyi planlayan GKN Kargo özellikle erkek egemen kargo sektöründe kadın girişimci ve çalışan sayısını da artırmayı hedefliyor.  Kadın girişimcilere fırsat yaratmak için oluşturduğu kampanya ile bu yıl sonuna kadar GKN Kargo acentesi olmak isteyen kadınlara franchise bedelinde yüzde 30 indirim uygulayacak.

Kendi işinin sahibi olmak isteyen kadın girişimcilere franchise bedelinde yüzde 30 indirim

Kargo sektörüne getirdiği yenilikler, başarılı büyüme hikayesi ve güçlü operasyon yapısı sayesinde yatırım açısından büyük bir fırsat sunduklarını belirten GKN Kargo Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Akyürek, “GKN Kargo olarak Türkiye’de uzmanlaşma ve mükemmel hizmet yaklaşımına odaklanarak müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmaya odaklandık. Bu bakış açısı ile önemli bir boşluk gördüğümüz perakende sektörünün kargo ihtiyaçlarına odaklanarak tercih edilen bir şirket olmayı başardık. Niş bir alanda mükemmel müşteri deneyimine odaklanarak kısa zamanda da hızlı bir büyüme gerçekleştirdik. Şimdi artık yoğunlaşan iş hacmimizle yeni noktalara ulaşmak için acente sayımızı artırmak ve Türkiye çapında yeni acente anlaşmaları yapmak istiyoruz. Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz bölgeleri başta olmak üzere franchise sistemimizle ailemizi büyüterek yıl sonuna kadar 81 ilde var olmayı planlıyoruz. Bu yıl özellikle hizmet verdiğimiz markaların e-ticaret satışlarında da çözüm ortağı olmaya başladık. Böylelikle iş hacmimiz daha da büyüyecek. Bu büyüme yolculuğunda biz kadın girişimcilere daha çok yol açmak istiyoruz. Kendi işinin sahibi olmak ve sürekli büyüyen bu sektörde kazanç elde etmek isteyen kadın girişimcilere franchise bedelimizde yüzde 30 indirim uyguluyoruz. Yıl sonuna kadar devam edecek olan kampanyamızla Türkiye’nin her ilinden yatırım yapmak isteyenlere avantaj sunuyoruz.” dedi.

GKN Kargo acentesi olmak isteyen girişimciler 300 bin TL franchise bedeli dahil olmak üzere 500 ila 800 bin TL arası yatırım ile acente sahibi olabiliyor ve 6 ila 8 ay içinde yatırımını finanse edebiliyor. Gelen kargoda yüzde 20, giden kargoda ise yüzde 30 kar sunan şirket; acentesi, 1 aracı ve 50 m2 üzeri kargo taşımaya müsait dükkanı olan ya da yer kiralayan yatırımcılarla franchise anlaşması imzalıyor. Sektörde yarattıkları güven ve kaliteli hizmet politikasıyla kurumsal şirket ve markaların tercihi olmayı başaran GKN Kargo, kaliteli hizmet yaklaşımı, sürekli yatırım vizyonu, Türkiye’nin birçok noktasında mağazaları bulunan anlaşmalı markaları ve güçlü referansları sayesinde yatırımcıların kazançlarını da destekliyor.

Kadın istihdamını yüzde 10 artıracak

Sürekli yatırım vizyonu ile lojistik, filo ve yazılım başta olmak üzere bir alanda yatırım gerçekleştiren GKN Kargo, istihdamını da her geçen gün artırıyor. Özellikle kadın istihdamını artırmaya yönelik adımlar attıklarını belirten Akyürek, “Hedeflerimiz doğrultusunda kadınların sektöre girmesine ön ayak olmak istiyoruz. Daha öncesinde kargoculukta çok sınırlı sayıda kadın görebiliyorduk. Fakat son yıllarda bu sayı her geçen gün artmaya başladı. Ülke ekonomisinin gelişmesi açısından kadın iş gücünün büyük bir önem taşıdığının ve her sektörde var olması gerektiğinin bilinciyle hareket ediyoruz. Şube yöneticileri başta olmak üzere her departmanımızda kadın istihdamının yoğun olduğu bir şirketiz. 2023 yılında da kadın çalışan sayımızı yüzde 10 artırmayı hedefliyoruz.” dedi.

Kişiselleştirilmiş kargo hizmeti…

Profesyonel hizmet yaklaşımı, uzman kadrosu ve teknolojik alt yapısıyla kısa sürede sektörde adından söz ettiren GKN Kargo, müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek, “kişiselleştirilmiş” hizmet anlayışıyla hareket ediyor. Müşteri deneyimi ve memnuniyetini artıran yenilikçi çözümleriyle sektörde fark yaratan şirket, İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere 37 ilde yetkili servis sağlayıcı ile hizmet veriyor. GKN Kargo, 2023 yılının sonunda 81 ile ulaşarak yüzde 100 büyüme hedefliyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *