«
  1. Anasayfa
  2. Magazin
  3. Ebeveynlik Deneyimi ve Oyunculuk: Hazal Kaya

Ebeveynlik Deneyimi ve Oyunculuk: Hazal Kaya

Ebeveynlik Deneyimi ve Oyunculuk: Hazal Kaya

Sevilen çift Hazal Kaya ve Ali Atay, Bepanthol Baby’nin yeni ürün lansmanı için özel bir etkinlikte buluştular. Lansman, Pişik Önleyici Merhem’in yanı sıra Nemlendirici Vücut Kremi ve Vücut Şampuanı gibi yeni ürünleri tanıtmak üzere Boop Kuruçeşme’de gerçekleşti. Hazal Kaya ve Ali Atay, marka elçileri olarak etkinliğin ev sahipliğini üstlendiler ve reklam filmlerinde yer aldıkları ebeveynlik deneyimlerini samimi bir ortamda davetlilerle paylaştılar. Ebeveynlik Deneyimi ve Oyunculuk: Hazal Kaya!

Hazal Kaya, “Bebeklik dönemindeki mutlu anları, pişik gibi rahatsız edici durumlarla karşılaşmadan geçirmek istiyorsunuz” diyerek ebeveynlik serüvenlerini anlattı. İlk çocukları Fikret Ali ile edindikleri deneyimleri ikinci çocukları Leyla Süreyya’da uyguladıklarını belirtti. Ali Atay ise, “Bu kampanyayla birlikte hem eğlenceli hem de anlamlı bir işbirliği yaptık. Reklam filmlerinde, her anne ve babanın karşılaştığı sorunlara kolay ve etkili çözümler sunduk” şeklinde konuştu. Ayrıca, ebeveyn rollerinin eşitliğine ve babaların bebek bakımında aktif rol almasının önemine vurgu yaparak, Duman grubuna ait “Elleri Ellerime” şarkısını Hazal Kaya ile birlikte seslendirdiklerini belirtti.

Bayer Türkiye Tüketici Sağlığı Pazarlama Direktörü Tuna Demiralp, “Bepanthol Baby markası olarak, pediatristlerin tercihi olan pişik bakımındaki uzmanlığımızı, nemlendirici vücut kremi ve vücut şampuanı gibi yeni ürünlerle bebek cilt bakımı alanına da taşıdık” açıklamasını yaptı. Lansmanda, bebeklik dönemi cilt bakımıyla ilgili önemli ipuçları ve bilgiler veren Uzman Doktor Dicle Çelik, “Bebeklerin uyku düzeni ve kalitesinin gelişimlerine büyük katkısı olduğunu ve pişik gibi cilt sorunlarının bu düzeni etkileyebileceğini” vurguladı. Bebeklerin cilt bakımında pediatrik ürünler kullanılmasının önemine dikkat çekerek, özellikle banyo sonrası bebeklerin ciltlerine özel ürünlerle nemlendirilmesinin ve bu süreçte ebeveynlerin bebeğiyle kaliteli zaman geçirmesinin gerekliliğine değindi.

Hazal Kaya kimdir?

Hazal Kaya, 1 Ekim 1990’da İstanbul’da doğan Türk oyuncudur. Oyunculuk kariyerine genç yaşlarda başlamış ve birçok başarılı projede yer almıştır. En çok tanındığı ve sevildiği rol, 2011-2014 yılları arasında yayınlanan “Aşk-ı Memnu” adlı dizide canlandırdığı Nihal Ziyagil karakteridir. Bu rolle geniş bir izleyici kitlesinin beğenisini kazanmış ve kariyerine önemli bir adım atmıştır. Ardından “Adını Feriha Koydum” dizisinde Feriha Yılmaz Sarrafoğlu karakterini canlandırmıştır.

Hazal Kaya, televizyon dizilerinin yanı sıra sinema filmlerinde de rol almıştır. “Behzat Ç. Ankara Yanıyor” ve “Çilek” gibi yapımlarda yer almıştır. Oyunculuk yeteneği ve sevimliliğiyle geniş kitleler tarafından sevilen bir isimdir.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *