«
  1. Anasayfa
  2. Magazin
  3. ATİYE’den konserden kadınlara çağrı ‘GÜÇLÜ BİR KADINIM GÜÇLÜ OLALIM’

ATİYE’den konserden kadınlara çağrı ‘GÜÇLÜ BİR KADINIM GÜÇLÜ OLALIM’

ATİYE'den konserden kadınlara çağrı 'GÜÇLÜ BİR KADINIM GÜÇLÜ OLALIM'

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Dairesi Başkanlığı “25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü” için ikincisini düzenlediği etkinlikleri, 25 Kasım-11 Aralık tarihleri arasında İBB kültür merkezlerinde ücretsiz olarak gerçekleştirilmeye devam ediyor

Türk pop müziğinin güçlü ve renkli isimlerinden Atiye, ibb Ümraniye Kültür Merkezi Sahnesi’nde sevenleri ile bu özel etkinlik için bir araya geldi.

Son hiti Dalgana Bak’la ritmik bir açılış yapan Atiye, ‘Budur’, ‘Salla’, ‘Aşkistan’, ‘Ya Habibi’, ‘Soygun Var’, ‘Salla’ gibi şarkılarıyla yüksek tempolu gecenin fitilini ateşleyerek, iki saat boyunca dansçıları ve müzisyen arkadaşları ile konserine aralıksız devam etti.

‘İyi ki de kadınım. Kadın olarak dünyaya geldim ve kadın olmaktan gurur duyuyorum. Güçlü bir kadınım. Kendimi seviyorum, güveniyorum ve tüm bunları bütün kadınlar için diliyorum. Hepimiz kendimizi olduğumuz gibi sevelim. Ve güçlü olalım ki kimse bize zarar vermesin. Yaşasın kadınlar’ diyerek bu anlamlı günde konuşmasını yaptıktan sonra Atiye, ‘Allem Kallem Şarkısını söyledi. Kadın ve çocuk hayranlarının fazlaca yer aldığı konserde, Atiye’nin şarkılarına özellikle çocuklar dans edip eşlik etti. Atiye, danslarını taklit eden çocuklarla konser boyunca ilgilenip eğlenceli dakikalar yaşamalarını sağladı.

Atiye her zamanki gibi, güzelliği ile göz kamaştırdı.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *