«
  1. Anasayfa
  2. Güzellik
  3. Doğal İçerikli Atelier Rebul Vegan Pharmacy Koleksiyonu ile Bahara Hazırlanın!

Doğal İçerikli Atelier Rebul Vegan Pharmacy Koleksiyonu ile Bahara Hazırlanın!

Doğal İçerikli Atelier Rebul Vegan Pharmacy Koleksiyonu ile Bahara Hazırlanın

Atelier Rebul Vegan Pharmacy koleksiyonu, bu topraklara ait değerli bitkileri ve eczanede kullanılan geleneksel yöntemleri, modern ve bilimsel yaklaşımla harmanlıyor. Eczacılık geçmişi sayesinde kazandığı güven, kullandığı temiz ve şeffaf formüllerle sağlıklı cilt, sağlıklı vücut ve sağlıklı zihin için vazgeçilmez oluyor.

Atelier Rebul’ün miras gibi koruduğu eczacı ruhunu yansıttığı Pharmacy Koleksiyonu; esansiyel yağların terapötik birleşimi, yüzde 97’ye varan doğal içeriği ve yüzde 100 doğal kokusu sayesinde ihtiyacınıza göre stresi azaltmaya ve canlandırmaya yardımcı oluyor.

Doğa bahara hazırlanırken kıştan çıkan cildinizi yeni mevsime hazırlamak her zamankinden daha önemli hale geliyor. Siz de yeni mevsime Atelier Rebul’ün, saf uçucu ve sabit yağlar, pre+probiyotikler, bitki özleri ve suları ile formüle edilen Vegan Pharmacy Koleksiyonu ile hazırlanın.

“Sağlıklı cilt, sağlıklı vücut, sağlıklı zihin” diyen Atelier Rebul, Herbal ve De-stress koku alternatifleri sunan doğal Pharmacy koleksiyonu, bahar aylarında ferah bir nefes almanızı sağlıyor.

Kaliteli içerikleri ve temiz formülleriyle güven sunan Atelier Rebul, rutin bakımda doğallığı bir bütün olarak sunuyor. 127 yıllık eczacılık deneyimi sayesinde bitkiler ve şifalı otlar hakkında köklü bir bilgi birikimi olan Atelier Rebul’ün, kullandığı her bir içeriğin amacı var. En değerli ve otantik bileşenleri özenle seçerek hazırladığı temiz formüllerinde, kullanılanlar kadar kullanılmayanlara da önem veriyor. Yüzde 97’ye varan doğal içerikli, Vegan Pharmacy Koleksiyonu sentetik parfüm, paraben, mineral yağ, ftalat, suni renklendirici ve silikon da dahil zararlı kimyasalları içermiyor. Saf uçucu ve sabit yağlar, pre+postbiyotikler, kil, bitki özleri ve suları ile formüle dilmiş doğal içeriklerde yer alan; Hindistan cevizi yağı, Hindistan cevizi suyu, shea butter gibi en özel içerikler, alerjen seviyesi dikkate alınarak güvenli formüllerle yaratılıyor.

SAĞLIKLI CİLT İÇİN

Pre+Postbiotic Anadolu Kil Maskesi

Yüzde 91,90 doğal içerikli, Anadolu beyaz kili ile zenginleştirilmiş pre+postbiyotikli nemlendirici maske, cildi toksinlerinden arındırmaya yardımcı oluyor, nemlendirmeye ve yatıştırmayı destekliyor. Antienflamatuar özelliği sayesinde, ciltteki irritasyon ve kızarıklık görünümünün gözle görünür bir şekilde azalmasına destek olurken, ıhlamur çiçeği ve papatya özleri cildi yatıştırarak sakinleştirmeye yardımcı oluyor. Hyaluronik asit ve E vitamini ile zenginleştirilmiş kadife çiçeği, jojoba ve makademya yağları cildin nem dengesini korurken, pürüzsüz ve yumuşak bir doku kazandırıyor. Gerçek pre+postbiyotik içeriği iyi bakteri popülasyonunu dengeleyerek cilt florasını geliştirmeye yardımcı oluyor. Dış etkenlere karşı cildin koruyucu bariyerini destekleyip cilt dengesinin sağlanmasına destek olarak, derinlemesine nemlenmiş, canlı, pürüzsüz ve yumuşak bir cilde sahip olmanızı sağlıyor. Dermatolojik olarak test edilen, kuru ve nemsiz ciltler başta olmak üzere tüm cilt tipleri için uygun olan maske, parfüm içermiyor.

Pre+Postbiotic Anadolu Kil Maskesi 100 ml fiyatı: 530 TL

Pre+Postbiotic Hyaluronic Serum

Yüzde 93,45 doğal içerikli, Hyaluronik asit ve E vitamini ile zenginleştirilmiş, gerçek pre+postbiyotik içerikli ultra nemlendirici serum, cildinizi derinlemesine nemlendirirken, daha pürüzsüz ve dolgun bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor. Düşük molekül ağırlığı ile cilde daha iyi nüfuz eden Hyaluronik Asit sayesinde etkili nemlendirme sağlıyor ve nemsizlik kaynaklı kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı oluyor. Nemi cilde hapsetmeye ve cildin kaybettiği nemi geri kazandırmaya destek olurken nem bariyerini dış etkenlere karşı güçlendirerek sağlıklı bir cilt görünümüne sahip olabiliyorsunuz. Gerçek pre+postbiyotik içeriği iyi bakteri popülasyonunu dengeleyerek cilt florasını geliştirmeye yardımcı olan serum, derinlemesine nemlenmiş, canlı, pürüzsüz ve yumuşak bir cilde sahip olmanızı sağlıyor. Dermatolojik olarak test edilen serum, hassas, yağlı ve akneye eğilimli ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygun ve parfüm içermiyor.

Pre+Postbiotic Hyaluronic Serum 30 ml fiyatı: 420 TL

Pre+Probiotic Göz Kremi

Sağlıklı, sıkı, nemli ve canlı bir göz çevresine kavuşmaya hazır mısınız? Günümüzün gelişmiş teknolojileri ile yararlı bakterilerin gücünün birleştiği, Yüzde 91,01 doğal içerikli pre+probiyotikli göz kremi; hyalüronik asit, argan yağı, shea butter ve makademya yağları karışımı sayesinde derinlemesine nemlendirmeye ve göz çevresinin sıkılaşmasına yardımcı. Ayrıca; şişkinlik, göz altı morluklarının oluşumunun engellenmesinde etkili oluyor. Gerçek pre+probiyotik içeriği, dengeli bir cilt florası için göz çevresini dış etkenlere karşı koruyor ve derinlemesine nemli, canlı, pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza destek oluyor.

Pre+Probiyotic Göz Kremi 13 ml fiyatı: 300 TL

Pre+Probiotic Göz Serumu

Yüzde 96,07 doğal içeriğe sahip pre+probiyotikli göz serumu, göz çevresini anında canlandırarak daha pürüzsüz, sıkı ve genç bir görünüme kavuşmanıza yardımcı oluyor. Kaz ayağı, koyu göz altı morlukları ve ince çizgilerin görünümünün azalmasına destek olurken, düzenli kullanımda cildin elastikiyetini artırıyor. Yoğun nemlendirici hyalüronik asit içeriği sayesinde pürüzsüz ve yumuşak bir göz çevresine kavuşmanızı sağlıyor.

Pre+Probiyotic Göz Serumu 30 ml fiyatı: 530 TL

Pre+Probiotic Nemlendirici

Faydalı bakterilerin gücünden yararlanan pre+probiyotikli nemlendirici, yüz bakımınızın vazgeçilmez bir parçası olmaya hazır. Yüzde 95,67 doğal içeriğe sahip nemlendirici 72 saat süren nemlendirme sağlarken, ciltteki iyi bakteri miktarını artırıyor. Pre+probiyotikli nemlendiricinin içeriğinde sağlıklı bir cilt florası için çalışan pre+probiyotiklerin yanı sıra, besleyici shea butter ve Vitamin F bulunuyor.  Cildi, hava kirliliği, stres gibi dış etkenlere karşı yenilikçi probiyotik teknolojisi ile koruyor. En hassas, kızarık ve nemsiz ciltte dahi yüksek performans sağlayan nemlendirici, sentetik parfüm, paraben, mineral yağ, ftalat, suni renklendirici ve silikon içermiyor. Tüm cilt tipleri için uygun nemlendirici, cildi pürüzsüzleştiriyor ve yumuşatıyor.

Pre+Probiyotik Nemlendirici 40 ml fiyatı: 320 TL

Pre+Probiotic Süt Serum

Pharmacy Koleksiyonu’ndaki Milk Serum, probiyotikleri formülasyonundaki prebiyotiklerle besliyor ve ciltteki iyi bakteri miktarını artırıyor. Yüzde 97,06 doğal içeriğe sahip serum, cildinizi gerçek bir koruma altına alıyor. 72 saat süren nemlendirme sağlayan süt serum, cildi hava kirliliği, stres gibi dış etkenlere karşı korumaya, pürüzsüzleştirmeye ve yumuşatmaya yardımcı.

Hafif ama konsantre yapısıyla hassas cilt tipi dahil tüm ciltlere uygun olan bu harika serum; gerçek pre+probiyotiklerin yanı sıra shea butter, antioksidan ve harika bir cilt besleyici olan avokado yağı ve vitamin E içeriyor. Bu eşsiz formül, paraben, parfüm, mineral yağ, silikon, peg, suni renklendirici, ftalat içermiyor.

Pre+Probiyotic Süt Serum 30 ml fiyatı: 400 TL

SAĞLIKLI VÜCUT İÇİN

Sağlıklı vücut ve sağlıklı zihin için ihtiyacınıza göre Yüzde 100 doğal koku ile esansiyel yağları bir araya getiren Atelier Rebul, Pharmacy Koleksiyonu’unda, dinginlik isteyenler için De-Stress, canlanmak isteyenler için Herbal kokularını sunuyor. Rahat ve huzurlu bir uykunun yüzde yüz doğal çözümü De-Stress, lavanta ve nane uçucu yağlarının karışımından meydana gelen huzur verici kokusu ile dingin, sakin ve huzur veren bir ortamın sözünü veriyor. Misket limonu, limon, fesleğen ve paçuli gibi tazeleyici, saf uçucu yağların karışımından meydana gelen Herbal ise hem zihninizi hem de ruhunuzu canlandırmaya yardımcı oluyor.

De- Stress & Herbal Doğal Deodorant

Alüminyum tuzu içermeyen Yüzde 95,42 doğal içerikli De-Stress ve Yüzde 96,42 doğal içerikli Herbal doğal deodorant ilk denemeden sonra vazgeçilmeziniz olacak. Çinko risinoleat ile gözenekleri tıkamadan cildin doğal yollardan nefes almasını sağlayan deodorant, terleme sonrası istenmeyen vücut kokularının azaltılmasına yardımcı oluyor. Lavanta ve nane ya da limon ve fesleğen saf uçucu yağlarının birleşiminden meydana gelen Yüzde 100 doğal kokusu ile vücudunuzu rahatlatmaya yardımcı olan deodorant, sentetik parfüm, mineral yağ, paraben, ftalat, suni renklendirici, silikon içermiyor.

De- Stress Doğal Deodorant 100 ml fiyatı: 180 TL

Herbal Doğal Deodorant 100 ml fiyatı: 180 TL

De-Stress El Jeli

De-Stress El Jeli, nerede olursanız olun hijyen konusunda kurtarıcınız olacak. Yüzde 96,78 doğal jel, su ve sabun olmadığı durumlarda, ellerinizde yapışkan bir his bırakmadan ve yıkama gerektirmeden ellerinizi temizlemenize ve arındırmanıza yardımcı oluyor. 80° alkol içeren bu formül, içeriğindeki Aloe vera ve E vitamini sayesinde cildinizi kurutmadan temizlik ve ferahlık hissi sağlıyor, el bakım ve hijyenini bir arada sunuyor.

De-Stress El Jeli 40 ml fiyatı: 75 TL

De-Stress & Herbal Vücut Yağı

Üzüm çekirdeği, avokado, hindistan cevizi yağı gibi en üst kalitede bitkisel yağların bir araya gelmesiyle ortaya çıkan bu Yüzde 100 doğal, besleyici, hafif yapılı vücut yağı, cildinize ipeksi bir yumuşaklık ve sağlıklı bir ışıltı kazandırıyor.

De-Stress Vücut Yağı 100 ml fiyatı: 240 TL

Herbal Vücut Yağı 100 ml fiyatı: 240 TL

De-Stress & Herbal Geleneksel Sabun

Sülfat içermeyen, Yüzde 90,20 ve Yüzde 92’ye varan doğal içerikli, doğal yağlar ile formüle edilmiş geleneksel sabun ile hijyen ve bakımı aynı anda sunan Atelier Rebul Pharmacy Koleksiyonu; yararlı bakteri prebiyotikler ve probiyotiklerle cilt florasını güçlendirmeye yardımcı oluyor, cildi nazikçe temizlerken besliyor, kurutmadan geriye yumuşak ve nemli bir his bırakıyor. Duşta da rahatlıkla kullanabileceğiniz geleneksel sabun ilk andan itibaren ciltteki etkisini gösteriyor, cildinizi güçlendirirken dış etkenlere karşı da bir koruma kalkanı oluşturuyor. Dermatolojik olarak test edilmiş, kuru, hassas ve tüm ciltlerin kullanımına uygun olan geleneksel sabun, De-Stress ve Herbal Yüzde 100 doğal koku seçenekleri ile karşınıza çıkıyor. İçeriğindeki Hindistan cevizi suyu, cildinizin ihtiyacı olan nemi en üst düzeyde korumanıza yardımcı oluyor.

De-Stress Geleneksel Sabun 250 ml fiyatı: 180 TL

Herbal Geleneksel Sabun 250 ml fiyatı: 180 TL

De-Stress & Herbal El & Vücut Losyonu

Gerçek Pre+Probiyotikler içeren bu Yüzde 96,89 doğal el ve vücut losyonu, cilt floranızdaki probiyotik miktarını dengelemeye yardımcı oluyor ve onu iyi bakterilerle besliyor. Hindistan cevizi yağı ve shea butter gibi değerli yağlarla cildi derinlemesine beslerken gün boyu nemlilik sağlayan losyon, De-Stress ve Herbal koku seçenekleri ile karşımıza çıkıyor.

Atelier Rebul De-Stress El & Vücut Losyonu 250 ml fiyatı: 220 TL

Atelier Rebul Herbal El & Vücut Losyonu 250 ml fiyatı: 220 TL

SAĞLIKLI ZİHİN İÇİN

De-Stress Oda Spreyi

Uyku öncesi kendinize zaman ayırmayı unutmayın, rutininizi kusursuzlaştırın! Steril yaşam alanları yaratmak için, lavanta ve nane saf uçucu yağları ile formüle edilmiş, 80 derece alkol içeren Pharmacy De-Stress Oda Spreyi size çok iyi gelecek. Yüzde 90 doğal içerikli Pharmacy De-Stress Oda Spreyi’nin lavanta ve nane saf uçucu yağlarının antiviral ve antibakteriyel etkisi, havanın temizlenmesinde etkin rol oynuyor, kokusu ise rahatlamanıza ve rahat uykuya dalmanıza yardımcı oluyor.

De-Stress Oda Spreyi 500 ml fiyatı: 290 TL

Herbal Oda Spreyi

Misket limonu, limon, fesleğen ve paçuli gibi tazeleyici, saf uçucu yağlar Atelier Rebul Herbal Oda Spreyi’nde buluşuyor. Yüzde 97 doğal içerikli bu oda spreyi, evinizin atmosferini benzersiz, doğal bir dokunuşla değiştirirken, zihninizi ve ruhunuzu canlandırmaya yardımcı olacak. Aynı zamanda içeriğindeki 80 derece alkol ile yaşam alanlarınızın sterilizasyonuna da katkı sağlayacak.

Herbal Oda Spreyi 500 ml fiyatı: 400 TL

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *