«
  1. Anasayfa
  2. Alışveriş
  3. Altın ve Pırlanta Çadırı’na geri sayım başlıyor

Altın ve Pırlanta Çadırı’na geri sayım başlıyor

Binlerce ürünün maliyetine hatta bazı ürünlerin zararına satışa sunulduğu Atasay Altın ve Pırlanta Çadırı, Yenibosna’daki Merkez çadırının yanı sıra Türkiye genelindeki tüm Atasay mağazaları ve altincadircom adresinde eşzamanlı olarak başlayacak. Sadece 4 gün sürecek ‘Atasay Geleneksel Altın ve Pırlanta Çadır Günleri’nde, takı tutkunlarını eşsiz ve kaçırılmayacak fırsatlar bekliyor!

Altın ve Pırlanta Çadırı’na geri sayım başlıyor

Dünya trendlerini takip eden tasarımları ve imza attığı ilklerle Türk tüketicisinin LoveMark’ı seçilen Atasay, bu yıl 13-14-15-16 Ekim tarihlerinde 13.sünü düzenleyeceği ‘Altın ve Pırlanta Çadır Günleri’ ile yine binlerce ürünü maliyetine hatta bazı ürünleri zararına fiyatlarla müşterileriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

 

Atasay’ın, Yenibosna’daki Merkez çadırın yanı sıra tüm Atasay mağazaları ve altincadir.com adresinde eş zamanlı olarak başlayacak indirim günlerinde, her yaşam biçimine ve bütçeye hitap edecek, geçmiş sezona ait binlerce ürün büyük fırsatlarla satışa sunulacak. Çadırda bu yıl altın ürünler 559 TL’den, pırlanta ürünler 1690 TL’den başlayan fiyatlarla ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Her yıl ilginin katlanarak arttığı çadır günlerinde ayrıca pırlanta alışverişi yapan tüm ziyaretçilere pırlantalı yıldız kolye de hediye edilecek.

 

Yenibosna Altın ve Pırlanta Çadır, 09:00-20:00 saatleri arasında açık olacak

Sayısız seçenek ve tarzı aynı çatı altında toplayan Atasay’ın, geçmiş sezon ürünlerini özel fırsatlarla tüketicileriyle buluşturacağı Yenibosna’daki Merkezinde açılacak Altın ve Pırlanta Çadır’ı 09:00-20:00 saatlerinde, mağazalar ise 10:00-22:00 arasında hizmet verecek. Atasay Altın ve Pırlanta Çadır Günleri için takvimizini şimdiden işaretleyin.

 

Altın ve Pırlanta ürünlerde Örnek Fiyatlandırmalar:

 

Altın Tektaş Yüzük Pırlanta Beştaş Yüzük (Pırlanta Alışverişine Pırlantalı Kolye Hediye)

Mağaza Fiyatı: 1600 TL Mağaza Fiyatı: 7990 TL

Altın Çadır Fiyatı: 990 TL Altın Çadır Fiyatı: 3590 TL

 

Altın Kolye Pırlanta Baget Yüzük (Pırlanta Alışverişine Pırlantalı Kolye Hediye)

Mağaza Fiyatı: 2090 TL Mağaza Fiyatı: 10.650 TL

Altın Çadır Fiyatı: 1290 TL Altın Çadır Fiyatı: 4790 TL

 

Altın Monaco Chain Bileklik Altın Düğün Seti

Mağaza Fiyatı: 19.980 TL Mağaza Fiyatı: 21.500 TL

Altın Çadır Fiyatı: 9900 TL Altın Çadır Fiyatı: 13.290 TL

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *