«
  1. Anasayfa
  2. Magazin
  3. Ünlüler Orkid ile Yazın Gelişini Selamladı

Ünlüler Orkid ile Yazın Gelişini Selamladı

Ünlüler Orkid ile Yazın Gelişini Selamladı

P&G’nin lider kadın bakım markası Orkid, yeni sezonu Sağlıklı Yaşam ve Yoga Koçu Ece Vahapoğlu ev sahipliğinde geçekleşen ‘’Yaza Merhaba’’ daveti ile karşıladı. Ünlü isimler, yazın gelişini İstanbul Boğazı’nda yoga yaparak selamladı.

Türkiye’nin ilk hijyenik ped markası Orkid, sıcak havaların gelişini özel davetlileri ile birlikte İstanbul Boğazı’nda güneşi selamlayarak karşıladı. Açelya Akkoyun, Derya Özel, Erica Balbay, Lale Cangal, Rüya Baraz, Sedef Çalarkan ve Zeynep Özyağcılar gibi isimlerin katılımı ile gerçekleşen davete Sağlıklı Yaşam ve Yoga Koçu Ece Vahapoğlu rehberlik etti. Düzenli olarak günlük ped kullanmanın sağlık açısından önemine de vurgu yapılan etkinlikte, İstanbul’un eşsiz manzarasında yoga yapan davetliler, müzik ve sohbet dolu keyifli saatler geçirdi.

Orkid Hakkında

Orkid, Türkiye’de tüketiciye sunulan ilk hijyenik ped markası olarak, bu sektörün doğmasını ve markalaşmasını sağlamıştır. Orkid, teknoloji, kalite ve iletişim alanında yenilikçi ve tüketici ihtiyacı odaklı yaklaşımıyla sektör normlarını belirlemiş ve düzenlediği sosyal sorumluluk kampanyalarıyla da sektörün büyümesinde rol oynamıştır. Sosyal sorumluluklarının bilincinde olan bir marka olarak, hayatın her noktasında gençlere ulaşmaya, onların sağlık ve eğitimi için projeler geliştirmeye büyük önem vermektedir.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *