«
  1. Anasayfa
  2. KadınBlog
  3. SheRises, Akademik Dünyada Güçlü Kadınların Deneyimleri ile Gençlere Yol Gösterdi

SheRises, Akademik Dünyada Güçlü Kadınların Deneyimleri ile Gençlere Yol Gösterdi

SheRises, Akademik Dünyada Güçlü Kadınların Deneyimleri ile Gençlere Yol Gösterdi

Marmara Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenen “SheRises” etkinliği, akademik hayatta başarıya ulaşmış kadınların deneyimlerini paylaşmak amacıyla gerçekleştirildi.

4 Mart Pazartesi günü gerçekleşen etkinliğe birbirinden değerli konuşmacılar katıldı.

Etkinlik, üniversite öğrencilerinin akademik ve kariyer hedeflerine ilham vermek ve onlara yol göstermek amacıyla düzenlendi. Katılımcılar, kendi alanlarında başarılı kadın liderlerin deneyimlerini dinleyerek, onların yaşadıkları zorlukları nasıl aştıklarını ve başarıya nasıl ulaştıklarını öğrenme fırsatı buldular.

SheRises etkinliğine katılan konuşmacılar, farklı sektörlerden ve disiplinlerden gelen uzmanlar arasında yer aldı. Katılımcılar, iş dünyasından akademik alana, girişimcilikten yönetim pozisyonlarına kadar geniş bir yelpazedeki deneyimlerden faydalandılar.

Konuşmacılar arasında, Askıda Ne Var & Kampüste Ne Var Genel Müdürü Sanem Yıldız, Marmara Üniversitesi Ekonomik ve Sosyal Alanda Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Fatma Ayanoğlu, Türkiye Finans Güvenli Bankacılık Müdürü Ayşe Kulak Pekesen, Dijital İçerik Üreticisi Mehtap Algül, Profosyonel Voleybol Oyuncusu ve Dijital İçerik Üreticisi Ece Erol yer alarak etkinliği unutulmaz bir deneyim haline getirdiler.

Kaynak: https://habergalerisi.com/sherises-akademik-dunyada-guclu-kadinlarin-deneyimleri-ile-genclere-yol-gosterdi-135720-haberi

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *