«
  1. Anasayfa
  2. Alışveriş
  3. Modern Sofraların 1000 Yıllık Mirası Paye Koleksiyonu Karaca’da

Modern Sofraların 1000 Yıllık Mirası Paye Koleksiyonu Karaca’da

Modern Sofraların 1000 Yıllık Mirası Paye Koleksiyonu Karaca’da

Modern tasarımları, yenilikçi yaklaşımı ile mutfak ve sofra ürünlerinde fark yaratan Karaca; Selçuklu Beylikler Serisinden ilham alınarak hazırlanan Paye Koleksiyonu ile tarihin izlerini sofralarınıza taşıyor.  Ünlü şef Ömür Akkor danışmanlığında tasarlanan Paye Koleksiyonu modern sofraların 1000 yıllık mirasını Karacaseverlerle buluşturuyor.

Modern tasarımları ile mutfak ve sofraların öncü markası Karaca, Paye Koleksiyonu ile kuş, enginar, keçi, mavi ve sarı gibi beş farklı ikonik deseni sofralarınıza taşıyor. Eski inanışlara göre kuş motifi insan ruhunun koruyucusu ve sonsuzluğa uçuşunu, enginar deseni dimdik vakur duruşu ile asaleti, keçi sonsuz serüveni, sarı yerle gök arasında dünyevi ve uhrevi yaşamı sembolize ederken, mavi dünyada olanın dünyaya döneceği yaşam sarmalını simgeliyor.

Ömür Akkor danışmanlığında tarihin binlerce yıllık motiflerini ve bilgeliğini sofralara taşıyan Paye Serisi, ömür boyu çıkmayan desen garantisi ile Mai serisinin devamı niteliğinde tasarlandı. Seri ayrıca, İbrahim Kuşlu tarafından, Bursa’da özel olarak üretilen sınırlı sayıdaki el yapımı tasarımlarıyla sofralara otantik bir dokunuş katıyor.

Dekoratif ürünlerden nevresim takımlarına, tatlı ve yemek tabaklarından kahve fincanına kadar geniş ürün çeşidiyle hazırlanan Paye Serisi’nin ürünleri mikrodalga fırın kullanımına uygun olması ve bulaşık makinesinde yıkanabilir olma özelliği ile öne çıkıyor.

Tek tek satın alabileceğiniz Paye Serisi ve daha fazlası; Karaca mağazaları, karaca.com ve Karaca uygulamasında.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *