«
  1. Anasayfa
  2. Kadın Haberleri
  3. Ariş Pırlanta, İstanbul Jewelry Show Fuarında

Ariş Pırlanta, İstanbul Jewelry Show Fuarında

16-19 Mart 2023 tarihleri arasında CNR’da gerçekleşecek İstanbul Jewelry Show’da Ariş Pırlanta, göz alıcı tasarımlarının yer aldığı birçok koleksiyonunu mücevher tutkunlarının beğenisine sunacak.

Ariş Pırlanta, İstanbul Jewelry Show Fuarında

Kalite odaklı üretim anlayışı ve geniş ürün yelpazesi ile tüketicilerin en çok güvendiği ve tercih ettiği markalardan biri olan Ariş Pırlanta, 16-19 Mart 2023 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Jewelry Show Fuarı’nda katılıyor. Ariş Pırlanta, elmas, pırlanta, suyolu, tektaş, tamtur, sembol ve baget gibi birçok etkileyici tasarımlarının yer aldığı koleksiyonlarını mücevher tutkunlarını beğenisine sunacak.

Mücevher Fuarı, uluslararası pazara ulaşmamız için önemli

Fuara yönelik görüşlerini aktaran Ariş Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Güzeliş, “Mücevher Fuar’ı sektör için önemli bir rol oynamakta. Mücevher, değerli taş, takı ve aksesuar pazarına yurtdışından da oldukça rağbet var. Ariş Pırlanta olarak mücevher tasarımlarımızı yurtiçi dışında,  yurtdışından da gelen ziyaretçilerin beğenisine sunmaya devam edeceğiz”

Yeni koleksiyonları ve beğenilen diğer koleksiyonlarını ziyaretçilerin beğenisine sunacak olan Ariş Pırlanta, İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi Hall 7 D10 standında yurtiçi ve yurtdışından gelen ziyaretçilerini ağırlayacak.

Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan tüm koleksiyon ve ürünleri, www.arispirlanta.com dan da sipariş verebilirsiniz. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *